Spúšťame nový rezervačný systém!!!

/Spúšťame nový rezervačný systém!!!

Spúšťame nový rezervačný systém!!!

Milí ROYAListi,

oficiálne spúšťame náš nový rezervačný systém pre všetky naše prevádzky. Pomocou systému si navolíte vlastnú kombináciu kurzov, ktoré pre Vás ponúkame. Prihlásenie je jednoduché, prehľadné a rýchle. Postupujte na základe nižšie uvedených krokov.

Vašu rezerváciu vykonáte na nasledujúcom linku:  http://royal.reenio.sk/cs/#/terms/2017-08-11;viewMode=day

1. krok: Výber danej služby (k dispozícií sú 3 služby podľa toho o akého klienta ide)

2. krok: Výber Vami preferovaného dňa, v ktorom by ste chceli mať svoj plavecký tréning + zobrazenie všetkých termínov a prevádzok podľa výberu Vašej služby

3. krok: Výber termínu a prevádzky, vyplnenie rezervačného formulára, odkliknutie, že súhlasíte so zmluvnými podmienkami (sú k dispozícii na náhľad v prípade ak si na ne kliknete)

4.krok: Stlačte REZERVOVAŤ

5. krok: Zaplatenie kurzu online prevodom cez bezpečnostnú GoPay bránu bez akéhokoľvek nového registrovania. Platbu je potrebné vykonať do 1 hodiny od registrovania, v inom prípade bude termín automaticky stornovaný.

6. krok: Vítame Vás na tréningu ROYALu

!!Dôležité!!

Prihlásenie na jeden termín, v systéme jeden deň, znamená že sa prihlasujete na daný termín a čas po dobu trvania kurzu (3 mesiace). V prípade, že máte záujem 2/3 krát týždenne, je potrebné urobiť rezervácie samostatne.

**Všetky plavecké kurzy začínajú od 8.1.2018 !!

Prajeme úspešné prihlasovanie a tešíme sa na Vašu účasť na našich kurzoch

Váš ROYAL team

2017-12-05T17:33:01+00:00Tagy :, , , |