Tábory

Tábory 2017-10-11T17:50:40+00:00

Denné letné tábory

Milí naši ROYAListi,

Letné prázdniny 2017 sa dávno skončili a nám sa zas a znova podarilo uskutočniť a užiť si s vami  počas leta až 6 úspešných táborových turnusov. Nadšenie v nás doznieva ešte teraz, no zároveň nás ženie vpred a dodáva nové sily na nadchádzajúcu sezónu. Tak ako doposiaľ, Denné tábory budú určené nielen pre ROYAL členov, ale aj pre všetky deti, ktoré majú radi zábavu, pohyb, vodu, gymnastiku, atletiku a hlavne nové dobrodružstvá.

ROYAL swimming club tak znovu zorganizuje denné letné tábory, na ktoré sa bude Vaše dieťa tešiť už teraz. V prípade, že máte záujem, dajte nám o sebe vedieť už teraz a akonáhle budú termíny turnusov na nadchádzajúce leto jasné, dáme vám vedieť medzi prvými. Zabezpečíte tak svojej ratolesti neopakovateľné leto, nových kamarátov a krásne spomienky na tábor .

Upresnené termíny turnusov, nájdete na našich stránkach aj s aktuálnym plagátom a bližším infom. Zatiaľ vám pre predstavu a tiež ako ochutnávku budeme priebežne servírovať fotografie z turnusov posledného ročníka.

S Pozdravom Váš,

 ROYAL SWIMMING CLUB

Ponuka denných letných táborov - plagát