Milí ROYAListi,

oficiálne spúšťame náš nový rezervačný systém pre všetky naše prevádzky. Pomocou systému si navolíte vlastnú kombináciu kurzov, ktoré pre Vás ponúkame. Prihlásenie je jednoduché, prehľadné a rýchle. Postupujte na základe nižšie uvedených krokov.

Vašu rezerváciu vykonáte na nasledujúcom linku:  http://royal.reenio.sk/cs/#/terms/2017-08-11;viewMode=day

1. krok: Výber danej služby (k dispozícií sú 3 služby podľa toho o akého klienta ide)

2. krok: Výber Vami preferovaného dňa, v ktorom by ste chceli mať svoj plavecký tréning + zobrazenie všetkých termínov a prevádzok podľa výberu Vašej služby

3. krok: Výber termínu a prevádzky, vyplnenie rezervačného formulára, odkliknutie, že súhlasíte so zmluvnými podmienkami (sú k dispozícii na náhľad v prípade ak si na ne kliknete)

4.krok: Stlačte REZERVOVAŤ

5. krok: Zaplatenie kurzu online prevodom cez bezpečnostnú GoPay bránu bez akéhokoľvek nového registrovania. Platbu je potrebné vykonať do 1 hodiny od registrovania, v inom prípade bude termín automaticky stornovaný.

6. krok: Vítame Vás na tréningu ROYALu

!!Dôležité!!

Prihlásenie na jeden termín, v systéme jeden deň, znamená že sa prihlasujete na daný termín a čas po dobu trvania kurzu (3 mesiace). V prípade, že máte záujem 2/3 krát týždenne, je potrebné urobiť rezervácie samostatne.

**Všetky plavecké kurzy začínajú od 8.1.2018 !!

Prajeme úspešné prihlasovanie a tešíme sa na Vašu účasť na našich kurzoch

Váš ROYAL team