2% z vašej dane za rok 2020 pre ROYAL plavecký klub, o. z.

Milí naši ROYAL-isti,

netreba ani len pripomínať, že rok 2020 bol pre všetkých veľmi ťažký. Pre nás, ako komunitu plavcov, bol tento rok veľmi kritický, keďže sme nemali kde plávať a motiváciu sme hľadali kade-tade. Pevne veríme, že rok 2021 so sebou prinesie pozitívne zmeny a čoskoro sa vrátime do normálneho života.

Ako každý rok, obzvlášť tento, vás žiadame o poskytnutie 2% z vašej dane. Budeme potrebovať každé euro nakoľko plánujeme na sezónu 2021/ 2022 urobiť zatiaľ najväčšie kroky pre náš klub a to sú:

Z výkonnostného plávania:

 1. Rozšíriť plaveckú základňu výkonnostného plávania z 118 aktívnych členov na 220 členov, čo je viac ako 100% zväčšenie.
 2. Zabezpečiť maséra na plavecké preteky, ktorý tu bude pre našich členov v prípade potreby.
 3. Zabezpečiť nové, kvalitné produkty pre naše deti (plavecké siete s potlačou, shakery a iné).
 4. Zabezpečiť viacej dráh/ prenájmov bazénu.
 5. Nákup nových CRP a iných diagnostických testov na zlepšenie tréningového procesu.

Z kurzového plávania (GOLEM-ROYAL):

 1. Rozšíriť plaveckú základňu kurzového plávania z 1100 členov na 2000 členov.
 2. Nákup nových plaveckých pomôcok (plutvy, piškóty a iné).
 3. Zabezpečenie nového, kvalitnejšieho systému na rezerváciu a správu kurzu.

NÁVOD AKO DAROVAŤ 2% Z VAŠEJ DANE:

 1. Fyzická osoba, ktorá si sama podáva daňové priznanie – nepotrebujete žiadne tlačivá, len priamo v daňovom priznaní vyplníte údaje o klube ako prijímateľovi 2% dane.
 2. Fyzická osoba, ktorej robí ročné zúčtovanie preddavkov zamestnávateľ – do konca februára požiadajte zamestnávateľa o vyplnené tlačivo POTVRDENIE O ZAPLATENÍ DANE, na základe Potvrdenia vypíšte VYHLÁSENIE O POUKÁZANÍ 2 % (príloha na webe). Vyhlásenie spolu s Potvrdením doručte (osobne, poštou alebo prostredníctvom nás) na daňový úrad podľa Vášho trvalého pobytu do konca apríla 2021.
 3. Právnická osoba – môžete poukázať 1,5 % (2 %) aj viacerým prijímateľom, jednému však minimálne 8 EUR, nepotrebujete žiadne tlačivá, iba priamo v daňovom priznaní vyplňte údaje o klube ako prijímateľovi poukázanej časti dane.

ÚDAJE O KLUBE:

   ·  Názov: ROYAL PLAVECKÝ KLUB
       ·  Sídlo: IĽJUŠINOVA 1030/6, 851 01 BRATISLAVA
· IČO: 42418372
   ·  Právna forma: OBČIANSKE ZDRUŽENIE
Všetkým prispievateľom ďakujeme za príspevky. Vážime si vašu podporu a priazeň. Veríme, že nás podporíte aj v roku 2021.

Ďakujeme

váš ROYAL plavecký klub