ROYAL denné letné tábory 2020

Milí rodičia a priaznivci ROYAL swimming clubu,

AJ TENTO ROK ORGANIZUJEME ROYAL DENNÝ TÁBOR, KTORÝ JE URČENÝ PRE DETI OD 4 DO 12 ROKOV.

V dennom letnom tábore pripravíme pre vaše ratolesti pestrý športový program a zábavnou formou si spoločne spríjemníme letné týždne. K hlavnému programu táborov patrí najmä plávanie a gymnastika, ďalej rôzne motorické cvičenia, atletika, skupinové hry (futbal, volejbal..), ako aj prechádzky v prírode, opekanie a iné. Ak chcete, aby vaše dieťa malo cez prázdniny bohatý program a budovalo si pozitívny vzťah k športu, neváhajte a prihláste ho čím skôr na ROYAL denné letné tábory 2020.

Okrem športových aktivít bude pre vaše dieťa zabezpečený celodenný pitný režim a tiež strava (desiata, obed, olovrant) v jedálni FTVŠ. Zážitky z tábora pre vás s radosťou zdokumentujeme a fotografie budú dostupné na našej stránke po skončení akcie.

TURNUSY

DÁTUMY

1. turnus

06.-10.07.2020

2. turnus

13.-17.07.2020

3. turnus

20.-24.07.2020
4. turnus

27.-31.07.2020

 

 

Prihlásiť svoje deti môžete jednoducho prostredníctvom rezervačného systému na: https://royal.reenio.sk/sk/#/terms

Počet miest je limitovaný, preto neváhajte a prihláste svoje deti čím skôr. 

Prihlásenie prostredníctvom rezervačného systému slúži ako záväzná prihláška, nemusíte teda tlačiť žiadne papiere. V prípade obmedzení, alebo iných potrebných informácií, o ktorých by mali inštruktori vedieť, nás môžete kontaktovať e-mailom na info@royalclub.sk .

Cena tábora je 169 €

Ponúkame vám AKCIU DUO, ktorá platí pre všetkých, kto prihlási 2 alebo viac detí. Či to bude súrodenec alebo kamarát, zľavu 5% zo sumy tábora dostanú všetci prihlásení účastníci. Pre uplatnenie zľavy je potrebné do poznámky pri prihlasovaní v rezervačnom systéme (alebo do emailu) zadať osobu/y, s ktorými sa prihlasujete. Následne vám do mailu zašleme faktúru s informáciami k platbe.

Storno podmienky:

  • 30 – 15 dní pred nástupom 30% z ceny tábora
  • 14 – 7 dní pred nástupom 50% z ceny tábora
  • 7 a menej dní pred nástupom 80% z ceny tábora

Viac informácií vám radi poskytneme na tel. čísle: +421 948 933 877, alebo e-mailom na info@royalclub.sk . Tešíme sa na leto plné zážitkov, športu a zábavy.

 

S Pozdravom Váš,

 ROYAL SWIMMING CLUB