Info o tréningoch: Skupina zameraná na osvojenie si všetkých plaveckých spôsobov, zvýšenie základnej fyzickej kondície, rozvoj svalového aparátu. Skupina na výchovu mládeže pre športové plávanie, hľadanie talentov, navštevovanie slovenských a zahraničných podujatí s cieľom kvalifikácie sa na Majstrovstvá Slovenska a následne co najlepšie umiestnenie.

Organizačné pokyny ku tréningom

Viac informácií na info@royalclub.sk

Fotky členov TU

Info o tréningoch: Výkonnostná skupina zameraná na prípravu mládeže pre Letné olympijské hry mládeže (EYOF). Rozvoj jednotlivých silových, rýchlostných a mentálnych prvkov potrebných pre plávanie na pretekárskej úrovni. Rozvoj techniky, základnej vytrvalosti, zvyšovanie svalovej výkonnosti jednotlivých plavcov.  Cieľom skupiny je stabilne sa zúčastňovať zahraničných aj domácich pretekov a dosahovať čo najlepšie výsledky.

Organizačné pokyny ku tréningom

Viac informácií na info@royalclub.sk alebo na tel. čísle 0948 933 877.

Fotky členov TU

Info o tréningoch: Výkonnostná skupina zameraná na prípravu športovcov v rámci Majstrovstiev Slovenska, ME a MS v plávaní. Snaha vychovať pretekárov, ktorýí by sa zúčastnili na OH v bazénovom plávaní. Technická, silova a mentálna príprava plavcov na podujatie, ktoré navštevujú. Využívanie všetkých dostupných prostriedkov na zvýšenie výkonnosti plavca s cieľom dosiahnutia čo najlepších výsledkov.

Organizačné pokyny ku tréningom

Viac informácií na info@royalclub.sk

Fotky členov  TU

Info o tréningoch: Výkonnostné plávanie – Skupina športovcov starších ako 25 rokov, zameraná na zvyšovanie fyzickej a psychickej trenovanosti, zvýšenie kondície v plávaní, reprezentovanie klubu na plaveckých a ostatných športových aktivitách vrámci kategórie Masters.

Termíny tréningu:

Organizačné pokyny ku tréningom

Viac informácií na info@royalclub.sk alebo na tel. čísle 0904 208 448.

Chcete sa dozvedieť viac?

Máte otázku ohľadom plaveckých kurzov, prípravy na súťaž alebo inú otázku týkajúcu sa našej činnosti? Vyplňte kontaktný formulár a my sa vám ozveme

Oboznámil som sa s Pravidlami ochrany osobných údajov