Budovanie dobrých medziľudských vzťahov je základom šťastného a úspešného života, nehovoriac o tom profesnom. Teambuilding je dôležitý nie len z hľadiska upevnenia vzťahov medzi jednotlivými pracovníkmi, ale medzi ďalšie neodmysliteľné benefity patrí i lepšia nálada na pracovisku, ktorá priamo vplýva na výkonnosť zamestnancov, motiváciu, či samotný pocit zamestnanca na pracovisku.

Pre koho je teambuilding v bazéne určený?

Teambuilding v bazéne je určený najmä pre firmy, či jednotlivé oddelenia s menším počtom pracovníkov. Pobyt v bazéne sa osvedčil ako skutočne príjemným odreagovaním najmä pre zamestnancov s administratívnou náplňou práce, s prácou pri ktorej využívate viac rozmýšľanie ako fyziologické predpoklady.

Tím Royal Swimming Club pripraví pre vašich zamestnancov plnohodnotný program, pri ktorom dôjde nie len k utuženiu vzťahov, či zlepšeniu pracovnej morálky ale takisto k mnohým vtipným situáciám, či vytvoreniu skutočne úsmevných spomienok.

Čo patrí medzi naše teambuilding aktivity?

Samotné plávanie môže byť pre mnohých ľudí nezáživným. Náš tím sa postará o to, aby nálada v bazéne neklesla a aby sa váš tím zahrial v bazéne nejednou pohybovou hrou.

Bezrukí vo vode – Táto hra je naozaj veľmi obľúbenou a môže sa hrať i s jednotlivými skupinkami vo forme štafety. Na počte ľudí nezáleží, pokiaľ sa nechystáte vytvoriť skupinky. Na určitý povel sa súťažiaci snažia preplávať na druhý koniec bazéna čo najrýchlejšie. Nie je to však také ľahké ako sa zdá a to najmä s rukami za chrbtom. Táto hra je garanciou niekoľkých skutočne vtipných príhod.

Hľadanie predmetov – Pri tejto hre odporúčame rozdeliť súťažiacich na dve skupiny. Do bazéna vložíme na rôzne miesta ťažšie predmety rôznych veľkostí. Vyhráva skupina, ktorá ich prinesie na vopred určené miesto najviac. Skvelá hra, pri ktorej si vaši zamestnanci uvedomia dôležitosť vzájomnej dôvery.

Myška na vodný spôsob  – Určite si spomínate na dni, kedy ste sa ako deti hrávali Myšku. Túto hru sme preniesli do vodnej podoby, pri ktorej nie sú hráči rozdelení na skupiny, ale hrajú za jednotlivcov a prebudia v nich zdravú rivalitu. Súťažiaci sa postavia do kruhu, pričom v jeho strede stojí jeden z nich. Hráči v kruhu si prehadzujú loptu, zatiaľ čo sa ju snaží chytiť hráč v strede.

Spomenuli sme len niekoľko vodných hier, ktoré prinesú vašej firme bohatý emočný zážitok, dobré spomienky a výsledky v samotnej praxi. Nezabúdajte, že teambuilding nemusí byť vždy trápny ale dá sa oživiť i samotným pobytom vo vode.

Kontaktujte nás, spýtajte sa na možnosti teambuilding –u s tímom Royal Swimming Club a prineste do svojich kancelárií osvieženie, ktoré prebudí myseľ každého zamestnanca!

Viac užitočných tipov na blogu